Beveik be keitimų žaidusi "Vitės bendruomenė" šventė įtikinamą pergalę

Beveik be keitimų žaidusi "Vitės bendruomenė" šventė įtikinamą pergalę 1027

Lapkričio 13 dieną "Prolain" taurės antrosiose vakaro rungtynėse susitiko traumų išretinti ir be pralaimėjimų žygiuojantys "Vitės bendruomenė" ir "Daikra - Reborda" komandos. 15 minučių praktiškai keturiese kovoję "Vitės bendruomenės" krepšininkai be didesnio vargo ataudė "Daikra - Reborda" komandą rezultatu 90:72 (27:12; 21:18; 23:19; 19:23).

Į rungtynes dėl traumų susirinkę vos 6-iese "Vitės bendruomenės" krepšininkai jas pradėjo gana sunkiai, tačiau antroje pirmojo kėlinio pusėje surengė nuostabų spurtą ir pirmąjį ketvirtį laimėjo net 27:12.

Antrajame kėlinyje traumą patyrė dar vienas "Vitės bendromenės" krepšininkas Jordanas Daukšas ir rungtynes tęsti komanda liko vos 5-iese, tačiau tai nesustabdė geros bangos ir komanda didino persvarą 48:30.

Po ilgosios pertraukos traumą patyrė ir dar vienas "Vitės bendruomenės" krepšininkas Justas Grikštas, tačiau rodydamas charakterį ir komandos nepalikęs vos 4-iems tęsė rungtynes. Taip rungtynes "Vitės bendruomenė užbaigė praktiškai 4-iese, tačiau iškovojo įtikinamą pergalę 90:72 ir toliau lygoje keliauja be pralaimėjimų.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Martynas Airošius "Vitės bendruomenė" 16 tšk., 12 rez. perd., 8 atk. kam., 34 nb.

Paulius Piktuižis "Vitės bendruomenė" 30 tšk., 8/15 trit., 21 nb.

Mark Ostrovskij "Daikra - Reborda" 27 tšk., 8 atk. kam., 5/11 trit., 29 nb.