"Autoegidos" blokų fiestoje krito "Kretinga" krepšininkai

"Autoegidos" blokų fiestoje krito "Kretinga" krepšininkai 440

Gruodžio 5 d. vakarą „Valgyksveikai.lt“ taurės rungtynėse susitiko „Autoegida“ ir „Kretinga“ ekipos. Net 12 metimų blokavusi „Autoegida“ nugalėjo „Kretinga“ komandą – 83:75 (14:17; 23:20; 29:15; 17:23)

Rungtynes geriau pradėjo „Kretingos“ krepšininkai, kurie iš karto pradėjo dominuoti baudos aikštelėje ir rinktis taškus iš po krepšio, o „Autoegida“ savo atakas užbaigdavo prarastais kamuoliais. Sužaidus 3 min. 9:0 priekyje „Kretinga“. Tačiau po paprašytos „Autoegida“ minutinės pertraukėlės pastarieji surengė spurtą ir po pirmojo kėlinuko atsiliko 3 taškais – 17:14.

Antrąjį kėlinuką vėl geriau pradėjo „Kretinga“, kuri per pirmąją kėlinio pusę susikrovė dviženklę persvarą, tačiau antroji rungtynių pusė jau priklausė „Autoegidai“, kuri sustabdė kretingiškių dominavimą baudos aikštelėje ir po dviejų kėlinių lygu – 37:37.

Po ilgosios pertraukos į aikštę geriau pasiruošę grįžo „Autoegidos“ krepšininkai, kurie vertė klysti „Kretingos“ priekinę liniją ir greitomis atakomis pradėjo bombarduoti kretingiškių krepšį. Sužaidus pusę kėlinuko 50:43 priekyje „Autoegida“. O pastarieji trečiąjį ketvirtį užbaigė dar padidindami savo pranašumą – 66:52.

Ketvirtąjame kėlinuke „Kretinga“ dar bandė rengti spurtą, tačiau pastariesiems pritrūko laiko, o „Autoegida“ šventė pergalę rezultatu 83:75. Rungtynėse „Autoegida“ krepšininkai atliko net 12 blokuotų metimų.

MVP: „Autoegida“ Domininkas Vaitkus - 27 t., 12 at.k., 5 bl. m., 37 n.b.

„Autoegida“ Andrius Majauskis – 20 t., 5 rez.p., 8 išprov. p., 30 n.b.

„Kretinga“ Edgaras Vigelis – 31 t., 4 at.k., 4 rez.p., 32 n.b.