Valentino Rumiancevo flirtas su trigubu dubliu atnešė pergalę ,,VR Servisui"

Valentino Rumiancevo flirtas su trigubu dubliu atnešė pergalę ,,VR Servisui" 1330

Lapkričio 5d.  „Mano būstas“ taurės varžybose susitiko „Dragūnai“ ir „VR Servisas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 47:54 (9:11; 2:9; 17:14; 19:20) iškovojo „ VR Servisas“

Pirmąjį kėlinį komandos pradėjo labai nerezultatyviai ir kartu sudėjus įmetė tik 20 taškų, o pirmasis ketvirtis baigėsi 9:11.

Antrajame kėlinyje kartojosi pirmojo scenarijus, komandos net 5 minutes nesugebėjo pelnyti taškų. Antrasis kėlinys baigėsi 11:20.

Antroje rungtynių pusėje "Dragūnai" suaktyvine puolimą subebėjo priartėti prie varžovų, tačiau tada "VR Servisas" komandos varikliukas Valentinas Rumiancevas tarsi Luka Dončičius pradejo išdarinėti stebuklus taip išlaikydamas savo komandai 6 taškų pranašumą. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 28:34.

Ketvirtajame kėlinyje tas pats Valentinas (VR Servisas) ir toliau tesė savo magiją paleisdamas du taiklius tritaškius metimus iš eilės, taip sukurdamas savo komandai dviženklį pranašumą. Per likusį laiką "Dragūnai" iš visų jėgų dar bandė kabintis pergalės link, tačiau pritrūkus laiko ,,VR Servisas" komanda šventė pergalę rezultatu 54-47.

Rungtynių žaidėjai: MVP (VR Servisas) Darius Bručkus 15 t., 9 atk. k., 16 n. b.

Arnas Varkalis (VR Servisas) 12 t., 4 atk. k., 3 išp. p., 15 n. b.

Benas Žukauskas (Dragūnai) 5 t., 12 atk. k. 15 n. b.