Uraganininį puolimą pademonstravusi "ERA" iškovojo užtikrintą pergalę

Uraganininį puolimą pademonstravusi "ERA" iškovojo užtikrintą pergalę 1358

Pirmąjį žiemos vakarą  „Mano būstas“ taurės rungtynėse susitiko rungtyniaujanti  „KKM“ ir „ERA“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 133-80 (29:23; 30:13; 39:18; 35:26) iškovojo šešiese į rungtynes susirinkę „ERA“ komandos krepšininkai.

Pirmojoje rungtynių pusėje vyko apylygė kova jaunimas sužaidus 8 minutes pirmavo 1 tašku (23-22), tačiau tada Lukas Barkauskis surengė solo šou ir „ERA“ komanda laimėjo atkarpą 7-0 o kėlinukas baigėsi 23-29.

Antrajame kėlinuke „ERA“ komanda protingai gynėsi ir varžovus baudė kontratakose pelnydami lengvus taškus. Jaunimas ir toliau skubėjo o jų varžovai šiame kėlinyje realizavo 5 tolimus metimus iš tiek pat galimų ir po dviejų kėlinių išsiveržė į priekį 59-36.

Po didžiosios pertraukos „ERA“ kontroliavo žaidimą savo rankose, didino turimą pranašumą ir iškovojo įtikinamą pergalę pasiekusi lygos rezultatyvumo rekordą 133-80.

Rungtynių žaidėjai: MVP Lukas Barkauskis (ERA) 42 tšk., 6 rez.p. 7 per. k., 51 n. b.

Valdas Bulvydas (ERA) 27 tšk., 9 atk. k., 5 rez.p. 3 per.k. 40 n. b.

Gustas Leščinskas (KKM) 17 tšk., 3/4 trit. 6 rez. p., 21 n. b.