Tik ketvirtajame kėlinyje „Reborda - Vitaresta“ įrodė savo pranašumą

Tik ketvirtajame kėlinyje „Reborda - Vitaresta“ įrodė savo pranašumą 1329

Lapkričio 5d.  „Mano būstas“ taurės varžybose susitiko „Reborda - Vitaresta“ ir „WestTransit“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 72:64 (20:22; 21:9; 10:23; 21:10) iškovojo „Reborda - Vitaresta“.

Rungtynės prasidėjo labai akiai nepatraukliu krepšiniu, daug netaiklių metimų ir klaidų. Tik kėlinio antroje pusėje, po „Reborda - Vitaresta“ generolo (Valentino Rumiancevo) minutės pertraukelės žaidimas stabilizavosi ir pirmasis kėlinys baigėsi 20:22.

Antrajame kėlinyje „Reborda - Vitaresta“ naudojo trenerio pagarsėjusią zoninę gynybą su kuria privertė „WestTransit“ pajusti taškų bado skonį  taip susikurdami dviženklį pranašumą. Antrasis kėlinys baigėsi 41:31.

Po ilgosios pertraukos „WestTransit“ komanda išėjo susikaupusi ir susistygavusi savo puolimą ko pasekoje pavyko įsiveržti į prieki po trečiojo kėlinio (51:54).

Ketvirtajame kėlinyje abi komandos keitėsi taikliais metimais ir intrigra išliko iki pat paskutinės minutės. Rungtynių pabaigoje „WestTransit“ krepšininkai dar turėjo šansų išlyginti rezultatą, tačiau ja nepasinaudojo ir pralaimėjo šios dienos rungtynes rezultatu 72:64.

Rungtynių žaidėjai: MVP (Reborda - Vitaresta) Gediminas Anuškevičius 23 t., 2 atk. k., 21 n. b.

Šarūnas Pocius (Reborda - Vitaresta) 13 t., 5 atk. k., 4 išp. p., 19 n. b.

Lukas Patašius (WestTransit) 14 t., 10 atk. k., 3 išp. p., 29 n. b.