Šv. Valentino dienos proga, Valentino Rumiancevo vedami "VR Servisas" komanda keliauja į kitą etapą 1421

Vasario 14d.  „Mano būstas“ taurės varžybose susitiko „VR Servisas“ ir „WestTransit“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 91:66 (32:21; 20:20; 19:16; 20:9) iškovojo „VR Servisas“

„VR Servisas“ pagrindinis komandos žaidėjas parodė kodėl yra švenčiama Šv. Valentino diena, Valentinas Rumiancevas per pirmąjį rugtynių ketvirtį surinko net 18 taškų, kas leido susikurti dviženklį 11 taškų pranašumą (32:21).

Antrajame kėlinyje „VR Servisas“ krepšininkai ir toliau demonstravo uraganinį puolimą ir jau buvo susikūrė 18 taškų pranašumą, tačiau apie savo egzistecija priminė Danielius Gailius (WestTransit), kuris per antrąjį kėlinį surinko 13 taškų ir sugrąžino „WestTransit“ viltis pakovoti dėl pergalės. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 52:41.

Po ilgosios pertraukos „WestTransit“ krepšininkai dar bandė kabintis į pergalę, susikurdami geras progas metimams, tačiau jų nepavyko realizuoti, o „VR Servisas“ krepšininkai ir toliau skandino varžovus savo taikliais metimais, taip didindami savo pranašumą, kuris ketvirtajame kėlinyje pasiekė rekordines aukštumas – 25 taškai ir laimėdami šias rungtynes rezultatu 91:66 peržengė ketvirtfinalio barjerą.

Rungtynių žaidėjai: MVP (VR Servisas) Valentinas Rumiancevas 21 t., 7 atk. k., 15 rez.p.,  6 išp. p., 41 n. b.

Eroldas Sova (VR Servisas) 25 t., 15 atk. k., 3 išp. p., 36 n. b.

Julius Ambraziūnas (WestTransit) 17 t., 10 atk.k., 6 išp. p., 26 n. b.