Sunki „KKM – OHQ Media” komandos pergalė

Sunki „KKM – OHQ Media” komandos pergalė 1322

Spalio 31d.  „Mano būstas“ taurės varžybose susitiko „KKM – OHQ Media“ ir „Dragūnai“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 70:63 (17:9; 16:17; 16:14; 21:23) iškovojo „KKM – OHQ Media“.

„KKM – OHQ Media” jaunieji krepšininkai rungtynes pradėjo spausdami varžovus nuo pat galinės linijos, tai padėjo perimti nemažai kamuolių, užbėgti į greitą puolimą ir po pirmojo kėlinio susikrauti 8 taškų pranašumą (17:9).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Dragūnai“ komandos krepšininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki minimalaus, ko pasekoje „KKM – OHQ Media” komanda buvo priversta imti minutės pertraukėlę, po kurios komandai pavyko stabilizuoti žaidimą, o antrasis kėlinys baigėsi rezultatu (33:26).

Trečiajame kėlinyje kartojosi pirmojo scenarijus „KKM – OHQ Media” krepšininkai aktyviai spaudė varžovus nuo pat galinės linijos, o tai leido įgyti rekordinį 16 taškų pranašumą. Tačiau kėlinio pabaigoje „Dragūnai“ surengė 7:0 spurtą ir kėlinys baigėsi (49:40).

Ketvirtajame kėlinyje „Dragūnų“ krepšininkams pirmą sykį šiose varžybose pavyko įsiveržti į priekį, tačiau to nepakako ir rungtynių pabaigą geriau sužaidę „KKM – OHQ Media” komandai pavyko laimėti šio vakaro rungtynes rezultatu 70:63.

Rungtynių žaidėjai: MVP (KKM – OHQ Media) Jonas Škarnulis 11 t., 7 atk. k., 7 rez. p., 9 per.k., 24 n. b.

Gabrielius Žvinklys (KKM – OHQ Media) 28 t., 1 atk. k., 1 rez. p., 3 išp. p., 18 n. b.

Dovydas Gadeikis (Dragūnai) 18 t., 9 atk. k., 7 rez. p., 4 išp. p., 21 n. b.