Rungtynių pradžioje kiek užbuksavę "VR Servisas" įsirašo pergalę

Rungtynių pradžioje kiek užbuksavę "VR Servisas" įsirašo pergalę 1313

Spalio 20 dieną Klaipėdos miesto Mano būstas” taurės rungtynėse susitiko “VR Servisas“ ir „Amber pirtis - Redo“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 79:67 (19:16; 13:14; 32:14; 15:23) iškovojo “VR Servisas” komandos krepšininkai.

Pirmojoje rungtynių pusėje aikštelėje sukosi lygus žaidimas, nei viena komanda nesugebėjo pabėgti viena nuo kitos daugiau kaip 5 taškais. Visgi šiek tiek geresnė antrojo kėlinuko pabaiga leido “VR Servisui” pirmauti iki ilgosios pertraukos rezultatu 32:30.

Antroji rungtynių pusė jau atrodė kiek kitaip. “VR Servisas” trečiajame kėlinuke įjungė aukštesnę pavarą, kas padėjo susikrauti rekordinę 22 taškų persvarą. Paskutiniajame ketvirtyje “Redo” ekipai dar kiek pavyko atsilikimą sušvelnint, tačiau pergalę iškovojo “VR Servisas” rezultatu 79:67.

Rungtynių žaidėjai: MVP Andrius Steponaitis (VR Servisas) 16 t., 13 atk. k., 6 rez. p., 29 n. b.

Valentinas Rumiancevas (VR Servisas) 19 t., 3 atk. k., 13 rez. p., 28 n. b.

Žilvinas Srėbalius (Amber pirtis - Redo) 26 t., 22 atk. k., 3 išp. p., 39 n. b.