"Reborda - Vitaresta" be didelio vargo iškovojo pergalę ir keliauja į pusfinalį

"Reborda - Vitaresta" be didelio vargo iškovojo pergalę ir keliauja į pusfinalį 1419

Vasario 13 dieną Klaipėdos miesto “Mano būstas” taurės rungtynėse susitiko “Reborda - Vitaresta“ ir ”Amber pirtis - Redo“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 83:57 (20:14; 17:13; 21:16; 25:14) iškovojo “Reborda - Vitaresta.

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo “Reborda - Vitaresta” ekipa. Tuo tarpu taškais “Amber pirtis - Redo” atsidarė tik po trijų minučių žaidimo. Pastarieji daug klydo, o tuo pasinaudoję “rebordininkai” įgijo pranašumą ir po pirmojo kėlinuko pirmavo rezultatu 14:20.

Antrajame kėlinyje komandos žaidė "bėk ir mesk" krepšinį. Atakos trukdavo vos keletą sekundžių, o komandos keitėsi greitais metimais. Kėliniui artėjant į pabaigą, labiau užtikrintą žaidimą demonstravę “Reborda - Vitaresta” krepšininkai įgijo dviženklį pranašumą ir po dviejų kėlinių primavo rezultatu 37:27.

Antrojoje rungtynių pusėje “Amber pirtis - Redo” visai subyrėjo. Klaidos ir netaiklūs metimai tik dar labiau leido “Reborda - Vitaresta” ekipai padidinti pranašumą, kol jis galų gale tapo nebepasiekiamas “Amber pirtis - Redo” komandai. Rungtynėse pergalę rezultatu 83:57 ir kelialapį į pusfinalį iškvojo “Reborda - Vitaresta”.

Rungtynių žaidėjai: MVP Gediminas Anuškevičius (Reborda - Vitaresta) 14 t., 6 atk. k., 3 išp. p., 22 n. b.

Daugmantas Macas (Reborda - Vitaresta) 11 t., 5 atk. k., 8 rez. p., 18 n. b.

Rimas Bubliauskas (Amber pirtis - Redo) 24 t., 11 atk. k., 3 išp. p., 25 n. b.