“Klaipėdos krepšinio mokyklų” derbyje „KKM – OHQ Media“ komandos pergalė

“Klaipėdos krepšinio mokyklų” derbyje „KKM – OHQ Media“ komandos pergalė 1396

Sausio 21d.  „Mano būstas“ taurės varžybose susitiko „KKM“ ir „KKM – OHQ Media“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 70:79 (22:19; 12:24; 22:20; 14:16) iškovojo „KKM – OHQ Media“

Pirmoje rungtynių pusėje vyravo akiai gražus krepšinis, komandos rengė greitas ir sėkmingas atakas, ko pasekoje švieslentėje buvo lygybė, tačiau antrojo kėlinio pabaigą geriau sužaidę „KKM – OHQ Media“ krepšininkai sugebėjo susikurti 9 taškų pranašumą (34:43).

Antroje rungtynių pusėje komandos ir toliau propagavo greitą krepšinį. Trečiajame kėlinyje „KKM“ krepšininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 3 taškų, tačiau tai ilgai netruko ir „KKM – OHQ Media“ krepšininkai vėl susigrąžino savo turėtą persvarą, o per likusį laiką taip ir neleido arčiau priartėti. Rungtynes rezultatu 70:79 laimėjo „KKM – OHQ Media“ komanda.

Rungtynių žaidėjai: MVP (KKM – OHQ Media) Dovydas Rupšlaukis 18 t., 8 atk. k., 7 rez.p.,  5 išp. p., 25 n. b.

Adrijus Bružas (KKM – OHQ Media) 19 t., 8 atk. k., 21 n. b.

Aivaras Simonaitis (KKM) 11 t., 11 atk. k., 3 rez.p., 4 išp. p., 21 n. b.