“Klaipėdos krepšinio mokyklos" komandų derbyje „KKM – OHQ Media“ komandos pergalė 1327

Lapkričio 4d.  „Mano būstas“ taurės varžybose susitiko „KKM – OHQ Media“ ir „KKM“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 96:66 (27:22; 22:13; 19:22; 28:9) iškovojo „KKM – OHQ Media“

Pirmajį kėlinį abi komandos pradėjo apsikeisdamos taikliomis atakomis ir tik  kėlinio pabaigoje „KKM – OHQ Media“ komandai pavyko surengti keletą sėkmingų atakų ir įgyti 5 taškų persvarą. Pirmasis ketvirtis baigėsi 27:22.

Antrajame kėlinyje „KKM“ krepšininkai atsimušė į „KKM – OHQ Media“ „gynybinę siena”, tuo pasinaudoje „KKM – OHQ Media“ krepšininkai rengė vieną sekmingą ataką po kitos ir susikrovė dviženklį pranašumą, o antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 49:35.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė „KKM – OHQ Media“ komanda ir toliau rengė sėkmingus epizodus tiek gynyboje, tiek puolime. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 68:57.

Ketvirtajame kėlinyje „KKM – OHQ Media“ krepšininkai įjungė dar aukštesnę pavarą, įgijo rekordinę 30 taškų persvarą ir laimėjo šios dienos rungtynes rezultatu 96:66.

Rungtynių žaidėjai: MVP (KKM – OHQ Media) Gabrielius Žvinklys 23 t., 3 atk. k., 5 rez. p., 27 n. b.

Dovydas Rupšlaukis (KKM – OHQ Media) 18 t., 8 rez. p., 26 n. b.

Kristupas Mitrijevas (KKM) 15 t., 2 atk. k., 4 rez. p., 4 išp. p., 18 n. b.