„KKM – OHQ Media“ komanda įsirašo dar vieną pergalę

„KKM – OHQ Media“ komanda įsirašo dar vieną pergalę 1400

Sausio 24d.  „Mano būstas“ taurės varžybose susitiko „WestTransit“ ir „KKM – OHQ Media“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 60:77 (19:14; 13:22; 15:17; 13:24) iškovojo „KKM – OHQ Media“

Pirmajame rungtynių kėlinyje vyko tritaškių metimų konkursas, abi komandos bendrai sudėjus išmetė 19 tritaškių iš kurių pataikė tik 4, ko pasekoje rungtynių rezultatas buvo lygus ir tik kėlinio pabaigoje „WestTransit“  krepšininkams pavyko susikurti didesnį, 5 taškų pranašumą (19:14).

Antrąjį kėlinį „KKM – OHQ Media“ krepšininkai pradėjo įjungdami aukštesnę pavarą ko pasekoje suaktyvino gynybą, rengė greitas atakas ir persverė rezultatą į savo pusę. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 32:36.

Antroje rungtynių pusėje komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau „KKM – OHQ Media“ krepšininkai neleido varžovams priartėti arčiau, o ketvirtajame kėlinyje padidino savo pranašumą iki rekordinio 17 taškų ir laimėjo šio vakaro rungtynes rezultatu 60:77.

Rungtynių žaidėjai: MVP (KKM – OHQ Media) Dovydas Rupšlaukis 29 t., 3 atk. k., 3 rez.p.,  2 išp. p., 32 n. b.

Adrijus Bružas (KKM – OHQ Media) 17 t., 8 atk. k., 22 n. b.

Tautvydas Ptakauskas (WestTransit) 20 t., 9 atk. k., 7 rez.p., 5 išp. p., 22 n. b.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.