"KKM - OHQ media" atsidarė pergalių sąskaitą "Mano būstas" taurės varžybose

"KKM - OHQ media" atsidarė pergalių sąskaitą "Mano būstas" taurės varžybose 1319

Spalio 26  dienos vakarą  „Mano būstas“ taurės rungtynėse susitiko lygoje pirmą sezoną rungtyniaujanti  „KKM – OHQ media“ ir „Amber pirtis - Redo“ komandos. Rungtynėse po galingo ketvirto kėlinuko pergalę rezultatu 78-55 (15:15; 16:13; 17:13; 30:14) iškovojo jaunieji „KKM - OHQ media“ komandos krepšininkai.

Pirmojoje rungtynių pusėje vyko apylygė kova ir nei vienai komandai nepavyko susikrauti pranašumo.

Po didžiosios pertraukos jaunimas suaktyvino gynybą ir tai davė „vaisių“ po trijų kėlinukų turėjo 7 taškų persvarą (48-41).

Lemiamame ketvirtyje „Amber pirtis - Redo“ komanda puolė įprastu ritmu, tačiau jaunimo spaudimas ir netaiklūs tolimi metimai privertė kapituliuoti gynyboje, kuomet tris kėlinukus pavyzdingai besigynę „Amber pirtis - Redo“ komandos krepšininkai praleido net 30 taškų ir tai lėmė triuškinamą jaunimo komandos pergalę 78-55.

MVP Dovydas Rupšlaukis (KKM – OHQ media) 19 tšk., 4 per. k., 21 n. b.

Lukas Vaicekauskas (KKM - OHQ media) 17 tšk., 3 atk. k., 3 per.k. 13 n. b.