Intrigos kupinose rungtynėse „ERA“ komandos pergalė

Intrigos kupinose rungtynėse „ERA“ komandos pergalė 1410

Vasario 4 d.  „Mano būstas“ taurės varžybose susitiko „WestTransit“  ir „ERA“  komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 62:68 (18:20; 14:9; 17:19; 13:20) iškovojo „ERA“.

Rungtynes puikiai pradėjo „WestTransit“ krepšininkai, vedami Tautvydo Ptakausko, kuris per pirmąjį kėlinį pelnė 10 taškų, tačiau po „ERA“  komandos minutės pertraukėlės vaizdas aikštelėje pasikeitė, krepšininkai „atsibudo“, pataikė savo metimus ir po pirmojo kėlinio sugebėjo susikurti 2 taškų pranašumą (18:20).

Antrajame kėlinyje komandos persijungė į gynybinį režimą. Aikštelėje tvyrojo akiai nelabai gražus krepšinis su daug klaidų ir netaiklių metimų. Tačiau kėlinio paskutinę minutę geriau sužaidė „WestTransit“  krepšininkai sugebėjo įsiveržti į priekį ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 32:29.

Trečiąjį kėlinį, „WestTransit“ komanda pradėjo 7-0 spurtu, taip susikraudami 6 taškų pranašumą. „Era“ komanda nesutriko, išlaikė šaltą protą, surengė keletą sėkmingų išpuolių ir žaidimas tapo vėl lygus. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 49:48.

Ketvirtajame kėlinyje užvirė arši ir įnirtinga kova, komandos keitėsi taikliomis atakomis ir nei vienai ekipai nepavyko įsiveržti į priekį didesniu nei vienos atakos pranašumu. Rungtynių kulminacija pasiekė aukščiausią tašką kai likus 1 min. 15 s. iki rungtynių pabaigos Luko Barkauskio (ERA) taikli tritaškė "bomba" skrodė tinklelį ir padidinto komandos pranašumą iki 6 taškų. Likus kiek mažiau nei 30 sekundžių savo komandą į olimpą išvesti bandė Deividas Badauga (WestTransit), kuris smeigė du tritaškius iš eilės 3 metrai nuo tritaškio linijos, tačiau laiko liko per mažai ir "Era" iškovojo pergalę rezultatu 62:68.

Rungtynių žaidėjai: MVP (ERA) Paulius Vaitiekūnas 7 t., 16 atk. k., 4 išp. p., 23 n. b.

Lukas Barkauskis (ERA) 27 t., 3 atk. k., 2 rez.p., 7 išp. p., 21 n. b.

Giedrius Baitis (WestTransit) 20 t., 13 atk.k., 2 išp. p., 27 n. b.