"ERA" užlaidė varžovus tritaškiais

"ERA" užlaidė varžovus tritaškiais 1333

Lapkričio 7 dieną Klaipėdos miesto Mano būstas” taurės rungtynėse susitiko “Reborda - Vitaresta“ ir „ERA“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 79:60 (20:12; 13:28; 11:14; 16:25) iškovojo “ERA.

Pirmąjį kėlinuką “rebordininkai” pradėjo su trenksmu. 20:3 atkarpa pirmosiomis minutėmis leido susikrauti solidų pranašumą. Tačiau kėliniui artėjant į pabaigą “ERA” krepšininkai susiėmė ir sumažino atsilikimą. Po pirmojo kėlinio jie atsilikkinėjo 12:20.

Antrajame kėlinuke Laurynas Vadopalas (ERA) varžovams per nepilnas 4 minutes susmeigė keturis tritaškius, Lukas Barkauskis pridėjo dvitaškį greitoje atakoje ir “ERA” išlygino rungtynių rezultatą. Kėlinuką “ERA” ekipa taip pat užbaigė sėkmingai, Laurynas Vadopalas dar pridėjo pora “trajakų” ir leido savo komandai po pirmųjų dviejų kėlinių pirmauti rezultatu 40:33.

Antrojoje rungtynių pusėje “ERA” ekipa ir toliau išlaikė aukštą rungtynių tempą, tritaškiai liejosi laisvai, o kai pataikai beveik pusę mestų metimų, pasipriešinti yra sudėtinga. “Reborda - Vitaresta” neturėjo jokio atsako ir “ERA” ekipa iškovojo pergalę rezultatu 79:60.

Rungtynių žaidėjai: MVP Laurybas Vadopalas (ERA) 33 t., 4 atk. k., 4 rez. p., 6 išp. p., 38 n. b.

Ovidijus Jonaitis (ERA) 12 t., 10 atk. k., 3 rez. p., 22 n. b.

Šarūnas Pocius (Reborda - Vitaresta) 15 t., 11 atk. k., 2 išp. p., 23 n. b.