Dovydo Rupšlaukio 53 naudingumo balai atnešė pergalę „KKM – OHQ Media“ komandai

Dovydo Rupšlaukio 53 naudingumo balai atnešė pergalę „KKM – OHQ Media“ komandai 1391

Sausio 15d.  „Mano būstas“ taurės varžybose susitiko „KKM – OHQ Media“ ir „Amber pirtis - Redo“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 78:84 (24:16; 21:21; 17:28; 16:19) iškovojo „KKM – OHQ Media“

Rungtynes komandos pradėjo urganiniu puolimu su daug greitų atakų, tačiau greitesnis žaidimo stilius labiau tiko „Amber pirtis - Redo“ krepšininkams, kurie po pirmojo kėlinio turėjo 8 taškų pranašumą (16:24).

Antrąjį kėlinį „KKM – OHQ Media“ komanda pradėjo su antruoju penketu, kurie sugebėjo sukurti 8:0 spurtą, taip priversdami „Amber pirtis - Redo“ imti minutės petraukėlę, po kurios pavyko stabilizuotis ir susigrąžinti 8 taškų pranašumą (45-37).

Antrojį rungtynių pusė demonstravo akiai gražų krepšinį su daug taiklių metimų bei greitų atakų. Jauniesiems „KKM – OHQ Media“ pagaliau pavyko įsiveržti į priekį, o ketvirtojo kėlinio antroje pusėje fiziškumo dėka pavyko išbauduoti „Amber pirtis - Redo“ komandos žaidėją, ko pasekoje jie liko žaisti keturiese, taip priversdami galutinai kapituliuoti „Redo“ komandą. Rungtynes rezultatu 78:84 laimėjo „KKM – OHQ Media“.

Rungtynių žaidėjai: MVP (KKM – OHQ Media) Dovydas Rupšlaukis 26 t., 7 atk. k., 17 rez.p., 4 išp. p., 53 n. b.

Gabrielius Žvinklys (KKM – OHQ Media) 25 t., 5 per.k., 3 išp. p., 18 n. b.

Žilvinas Srėbalius (Amber pirtis - Redo) 23 t., 33 atk. k., 8 išp. p., 50 n. b.