Ant karštosios kėdės sėdėjęs „Rebordos - Vitaresta“ strategas išsaugoja savo postą 1392

Sausio 16d.  „Mano būstas“ taurės varžybose susitiko „ERA“ ir „Reborda - Vitaresta“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 66:60 (15:15; 20:11; 10:16; 21:18) iškovojo „Reborda - Vitaresta“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo visišku „ERA“ komandos dominavimu, kurie per pirmasias penkias minutes surengė 11:2 spurtą, o „Rebordininkų“ seržantas, Valentinas Rumiancevas buvo priverstas imti minutės pertraukėlę. Jo „aštrūs“ žodžiai pagaliau prabudino „Reborda - Vitaresta“ krepšininkus, kurie sugebėjo išlyginti rezultatą ir pirmasis kėlinys baigėsi 15:15.

Antrajame kėlinyje „Reborda - Vitaresta“ strategas dar kartą įrodė, kodėl yra geidžiamiausias treneris lygoje. Nuostabiai sustyguoto žaidimo dėka, pavyko surengti keletą greitų ir rezultatyvių atakų, bei aktyvios gynybos dėka įšeinant į ilgają pertrauką su 9 taškų pranašumu (26:35).

Antroje rungtynių pusėje „ERA“ komanda vis labiau pradėjo purtyti „Reborda - Vitaresta“ stratego kėdę, prasidėjo įnirtinga kova taškas į tašką. Nei vienai ekipai nepavyko susikrauti solidesnio pranašumo, ko pasekoje viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. „Reborda - Vitaresta“  parodydami geresnį taiklumą, bei šaltesnius nervus sugebėjo atsirevanšuoti, bei taip išsaugoti trenerio kėdę iki sezono galo. Rungtynės baigėsi rezultatu 60:66.

Rungtynių žaidėjai: MVP (Reborda - Vitaresta) Šarūnas Pocius 14 t., 15 atk. k., 3 išp. p., 20 n. b.

Aleksandr Kostiugov (Reborda - Vitaresta) 10 t., 10 atk. k.,  2 per.k. 15 n. b.

Lukas Barkauskis (ERA) 17 t., 5 atk. k., 5 rez.p., 7 išp. p., 23 n. b.