„Amber pirtis – Redo“ vedama įspūdingą pasirodymą surengusio Žilvino Srėbaliaus iškovojo užtikrintą pergalę "Mano būstas" taurėje 1323

Spalio 31d.  „Mano būstas“ taurės varžybose susitiko „Amber pirtis – Redo“ ir “WestTransit” komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 95:73 (23:18; 24:16; 23:18; 25:21) iškovojo „Amber pirtis – Redo“.

Šio vakaro rungtynės prasidėjo Žilvino Srėbaliaus (Amber pirtis – Redo) dominavimu po krepšiu, kuris pirmąjį kėlinį pelnė 16 taškų  ir atkovojo 13 kamuolių, tai leido „Amber pirtis – Redo“ laimėti pirmąjį kėlinį rezultatu 23:18.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė "Amber pirtis - Redo" ir toliau nemažino apsukų, o į Žilvino solo vakareli užsuko ir Rimas Bubliauskas, kuris atliko keletą įspudingų dėjimų. Po dviejų kėlinių komandos išėjo ilsėtis rezultatu 47:34.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, Žilvinas Srėbalius (Amber pirtis – Redo) išdarinėjo ką tik norėjo bei gerino lygos rekordus: 35 atkovoti kamuoliai (ankstesnis 30), bei 72 naudingumo balai (ankstesnis 63). Rungtynes rezultatu 95:73 laimėjo „Amber pirtis – Redo“

Rungtynių žaidėjai: MVP (Amber pirtis – Redo) Žilvinas Srėbalius 40 t., 35 atk. k., 3 išp. p., 72 n. b.

Rimas Bubliauskas (Amber pirtis – Redo) 22 t., 9 atk. k., 4 rez. p., 24 n. b.

Tautvydas Ptakauskas (WestTransit) 24 t., 4 rez. p., 4 išp. p., 27 n. b.