20 taškų pranašumą išbarstę "KKM" krepšininkai vistiek iškovojo pergalę

20 taškų pranašumą išbarstę "KKM" krepšininkai vistiek iškovojo pergalę 1402

Sausio 26 dieną Klaipėdos miesto “Mano būstas” taurės rungtynėse susitiko KKM“ ir ERA“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 84:71 (21:17; 19:21; 26:15; 18:18) iškovojo “KKM.

Pirmąjį kėlinuką “KKM” pradėjo nuo aktyvios ir kibios gynybos, kuri leido po varžovų klaidų taškus rinkti greitose atakose ir taip jau pirmajame kėlinyje pabėgti dviženkliu pranašumu į priekį. Tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidė “ERA” ekipa po pirmojo kėlinuko atsiliknėjo rezultatu 17:21.

Antrasis kėlinukas jau vyko kiek daugiau taškas į tašką, tačiau rungtynių kontrolę savo rankose vis dar išlaikė jaunimas. Po dviejų kėlinukų “KKM” pirmavo rezultatu 40:38.

Trečiajame kėlinyje “ERA” komandoje ir vėl pasipylė klaidos, o užtikrintai atakas užbaigdavę “KKM” krpešininkai gana greit susigrąžino dviženklį pranašumą. Vienu metu komandas skyrė 21 taškas, tačiau “ERA” neblogai sužaidė trečiojo kėlinuko pabaigą ir atsilikimą sušvelnino iki trylikos taškų (53:66).

Paskutiniame ketvirtyje intriga pradėjo grįžti į rungtynes. “ERA” krepšininkai pasinaudodami varžovų klaidomis, sumažino savo atsilikimą iki vienženklio ir padidino savo galimybes pakovoti dėl pergales. Tačiau jaunimas artėjant rungtynėms į pabaigą ir vėl padidino apsukas, kas padėjo susigrąžinti dviženklį pranašumą ir iškovoti sunkią pergalę rezultatu 84:71.

Rungtynių žaidėjai: MVP Dovydas Sipavičius (KKM) 16 t., 10 atk. k., 8 rez. p., 21 n. b.

Ignas Leščiauskas (KKM) 12 t., 8 atk. k., 4 rez. p., 19 n. b.

Lukas Barkauskis (ERA) 21 t., 3 atk. k.,  6 rez. p., 9 per. k., 8 išp. p., 21 n. b.